Na chwilę przed startem

• autor: darroman, 2017-03-11 23:50

Do pierwszego meczu rundy wiosennej sezonu 2016/2017 pozostał tydzień.

Przez ostatnie miesiące nasza strona była nieco zaniedbywana, stąd jesteśmy winni kibicom sporo informacji.

W przerwie zimowej dużo w okolicy mówiło się o wycofaniu Wisłoki z rozgrywek A klasy. Otóż nic podobnego nie będzie miało miejsca. Istniejemy, gramy i zrobimy wszystko, by na wiosnę prezentować się lepiej niż jesienią.

Na stanowisku trenera Stanisława Nowaka zastąpił Mieczysław Tomkiewicz, który pracuje z drużyną od początku okresu przygotowawczego.

Z Wisłoki odszedł kapitan i wychowanek naszego klubu Konrad Pęcak, który zdecydował się dołączyć do ekipy naszego ligowego rywala Tempa Nienaszów na zasadzie transferu definitywnego.
Dobra informacja jest taka, iż pozostali zawodnicy zostają w Nowym Żmigrodzie i będą bronić barw Wisłoki przynajmniej do końca sezonu.

Mimo starań Zarządu nie udało się pozyskać zawodników, którzy mogliby uzupełnić skład. Kadra na rundę wiosenną liczyć będzie 26 zawodników.

W okresie przygotowawczym zaplanowanych było 6 meczów sparingowych, z czego 5 doszło do skutku (pierwszy mecz z Mrukową nie odbył się ze względu na złe warunki atmosferyczne).
Nie rozegraliśmy wcześniej zaplanowanych meczów z Sobniowem Jasło i LKS Głowienka, gdyż rywale w ostatniej chwili odmówili gry, sparując z innymi drużynami.

Wyniki meczów sparingowych:
11.02 ZAMCZYSKO MRUKOWA 2:15