Sprawy organizacyjne

• autor: kswislokanz, 2016-08-12 15:39

*Najbliższy mecz KS Wisłoka Nowy Żmigród odbędzie się w Nowym Żmigrodzie, a początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15. Taką decyzje, w porozumieniu, podjęły oba kluby, ponieważ Ostoja nie może w najbliższą niedzielę być gospodarzem swojego obiektu.

*W zakładce "Władze" dodaliśmy numery telefonów do poszczególnych Członków Zarządu. W przypadku pytań, informacji oraz spraw związanych z KS Wisłoka prosimy o kontakt.

*Wszystkich kibiców zamierzających udać się w niedzielne popołudnie na stadion informujemy, że od sezonu 2016/2017 wprowadziliśmy ponowną sprzedaż biletów. Cena biletu wynosi symboliczne 2 złote, natomiast kobiety, dzieci oraz młodzież szkolna(z wyłączeniem studentów) wchodzi na mecz za darmo. Do kupienia są także karnety, które uprawniają do wejścia na wszystkie mecze Wisłoki Nowy Żmigród w rundzie jesiennej 2016/2017. Koszt takiego karnetu to 30 zł.