Podsumowanie okresu przygotowawczego

• autor: darroman, 2016-08-01 10:40

Już w niedzielę rozegramy pierwszy mecz sezonu 2016/2017 pora więc na podsumowanie okresu przygotowawczego.Przed nowym sezonem w naszej drużynie doszło do wielu znaczących zmian. Jest nowy Zarząd, nowy trener, nowe perspektywy i cele.

Wisłoka treningi wznowiła 14 lipca. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 12 zawodników oraz nowy szkoleniowiec naszej drużyny Pan Stanisław Nowak.
Już dwa dni później rozegraliśmy w Dukli pierwszy mecz kontrolny z miejscową Przełęczą, w którym nieznacznie ulegliśmy gospodarzom 0:1.
Kolejnym sparingowym przeciwnikiem była Polonia Kopytowa, którą pokonaliśmy na własnym stadionie aż 8:1.
29 lipca znów wygraliśmy, tym razem pokonując Zamczysko Mrukowa 5:2. W ostatnim sparingu przed ligą lepsza od naszej drużyny okazała się Zorza Łęki Dukielskie, której ulegliśmy 0:4.

Treningi odbywały się dwa razy w tygodniu, a frekwencja była zaskakująco wysoka, co niewątpliwie cieszy.
Niestety nie obeszło się bez transferów z klubu. Z Wisłoki odszedł Wojciech Wierdak do Gaudium Łężyny i Marcin Walczyk do Tempa Nienaszów. Do naszego klubu z Nienaszowa wrócili natomiast Konrad Pęcak i Bartosz Klich. Trwają jeszcze rozmowy w sprawie pozyskania napastnika.
Z drużyną trenują juniorzy Sebastian Brożyna, Damiam Kostrząb i Mariusz Głodziak. Wszyscy w sparingach pokazali się z dobrej strony i zapewne dostaną szansę gry w meczach o stawkę.

W niedzielę pierwszy poważny sprawdzian przed naszym zespołem. Jedziemy do Bieździedzy, gdzie zagramy przeciwko spadkowiczowi z okręgówki.

autor: ~kibic wisłoki 2016-08-01 13:55:53

avatar co to za napastnik z którym trwaja rozmowy?

autor: ~kibic 2016-08-06 09:02:52

avatar Lewandowski