Majowe przełamanie

• autor: kswislokanz, 2016-05-02 13:17

Wisłoka Nowy Żmigród 3:2 Orzeł Lubla

Wisłoka w końcu zdobyła komplet punktów na wiosnę i odpędziła od siebie czarne chmury. Początek meczu należał do gości z Lubli, którzy szybko wyszli na prowadzenie po uderzeniu z 10m. Wisłoka doprowadza do remisu po wrzutce Kuby Cyrana do Walczyka, a ten choć osaczony przez obrońców to umieszcza piłkę w siatce.

II połowę znowu goście zaczynają lepiej i wychodzą na prowadzenie, ale odpowiedź Wisłoki jest natychmiastowa, S.Chopiak wpada z piłką w pole karne zostaje faulowany i sędzia wskazuje na rzut karny, do piłki podchodzi Chopiak i zdobywa 2 bramkę dla Wisłoki.

Ostatnie słowo w tym meczu należało do gospodarzy, Walczyk w polu karnym świetnie wykłada piłkę do Kuby Cyrana a ten pakuje piłkę do siatki i zdobywamy komplet punktów.

Wisłoka: Jurczyk, Kurczaba, Krajciewicz, Klich, J.Cyran, K.Cyran, Chopiak, Olchawa, Jurusik, Wierdak, Walczyk oraz Młynarczyk i Kostrząb