Karpaty Klimkówka 3:3 Wisłoka Nowy Żmigród

0:1 - Chopiak,
0:2 - J.Cyran,
1:3 - Chopiak(k)

Wisłoka
po serii porażek w końcu przywozi punkt z wyjazdu. Pierwsze minuty meczu to ataki gospodarzy, jednak bez żadnej okazji bramkowej. Wisłoka która rozgrywała w tym dniu dobre spotkanie wychodzi na prowadzenie po uderzeniu S.Chopiaka z ostrego kąta, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki. Za kilka minut najlepszy w zespole Wisłoki S.Chopiak wpada z piłką w pole karne mija 2 obrońców, wykłada piłkę do J.Cyrana a ten z najbliższej odległości podwyższa wynik na 2-0.

W 42 min gospodarze strzelają kontaktową bramkę, zawodnik Klimkówki uderza z 16 m piłka odbija się od poprzeczki, a po dobitce z 5 m piłka ląduje w siatce. II połowę rozpoczynamy mocnym uderzeniem, bo po zagraniu piłki rękę w polu karnym sędzia wskazuje na 11 metr, do piłki podchodzi Chopiak i zdobywa bramkę na 3-1.

Za kilka minut prawym skrzydłem urywa się Kuba Cyran, wpada z piłką w pole karne, zagrywa do Walczyka, a ten z 5 m uderza wprost w bramkarza. Ostanie 20 moinut meczu to obrona Częstochowy przez Wisłokę i skomasowane ataki gospodarzy. Klimkówka zdobywa bramkę kontaktową w zamieszaniu podbramkowym i zawodnik umieszcza piłkę w siatce z 5 metrów. W 87 min Klimkówka doprowadza do wyrównania, po uderzeniu z 16 m i zasłonięty bramkarz nawet nie reaguje. W między czasie bramkarz Wisłoki popisuje się kilkoma świetnymi interwencjami, które zapobiegają utracie bramki. Mecz kończy się remisem, który na pewno nie satysfakcjonuje gospodarzy

Skład Wisłoki- Jurczyk, Krajciewicz, Jurusik, Klich, Kostrząb, Wierdak, Młynarczyk, J.Cyran, Chopiak, Kurczaba, Walczyk oraz K.Cyran