Wisłoka Nowy Żmigród 0:5 Polonia Kopytowa

0:3 - Munia,
0:4 - Munia,
0:5 - Kozubal(k)

Wisłoka: Jurczyk, Kurczaba, Olchawa, Krajciewicz, Wierdak, J.Cyran, K.Cyran, Krawczyk, Chopiak, Walczyk, Jurusik

Wisłoka nie może obudzić się z zimowego snu i rozdaje punkty na prawo o lewo. Początek spotkania z Kopytową nie wskazywał że mecz skończy się tak srogą porażką gospodarzy. W 5 min nie wykorzystujemy rzutu karnego, później słupek po ładnej akcji skrzydłem S.Chopiaka i to by było na tyle co Wisłoka miała do zaoferowania w tym meczu. Do przerwy przegrywamy 0-1, natomiast II połowa to całkowita dominacja Kopytowej i wynik końcowy 0-5.

Trzeba w końcu wziąć się do roboty, zakasać rękawy i pokazać że potrafimy grać w piłkę. Jeszcze dużo meczy przed nami i trzeba w końcu zacząć punktować, najbliższa okazja już w niedzielę w Klimkówce.