4 dni do inauguracji rundy.

• autor: kswislokanz, 2016-03-22 13:15

Zaledwie cztery dni pozostały do rozpoczęcia rundy wiosennej sezonu 15/16. W Wielką Sobotę o godzinie 12, podejmiemy na własnym boisku rewelacje rundy jesiennej, a więc Zamczysko Mrukową.

Nasz zespół podczas przygotowań rozegrał trzy sparingi na pełnowymiarowych boiskach oraz dwa na sztucznych boiskach, tzw. "orlikach", bo na nic innego, na tamten czas, nie pozwalała pogoda, a pełnowymiarowe, sztuczne boisko w Dukli było w tym roku wyjątkowo oblegane. Meczów sparingowych niestety nie możemy uznać za udane, nie względu na wyniki, bo te są sprawą drugorzędną, a skład, bowiem w trzech sparingach uznanych za oficjalne, nasz zespół występował w trzech różnych ustawieniach i wytypowanie składu na pierwszy wiosenny mecz pozostaje jedną, wielką niewiadomą.

W tym tygodniu nasz zespół będzie trenował dwa razy i miejmy nadzieję, że do sobotniego spotkania uda się wszystko dopiąć na ostatni guzik i uda się sprawić naszym kibicom świąteczny prezent.

Korzystając z okazji, chcemy wszystkich kibiców oraz osoby zaglądające na stronę "z zewnątrz" przeprosić za ospałość jaka, niewątpliwie, dopadła nas podczas przerwy zimowej. Zabrakło relacji, zabrakło wywiadów, zabrakło czegokolwiek, ale nikogo nie będziemy oszukiwać, jest jak jest, to tylko "A" klasa, jednak postaramy się w najbliższym czasie powrócić na dawny poziom i choć w minimalnym stopniu zrekompensować ostatnie miesiące dla odwiedzających stronę. Także, nie skreślajcie nas, nie powiedzieliśmy ostatniego słowa, a co z tego wyjdzie - ocenicie sami.