Przedostatni sparing na plus

• autor: kswislokanz, 2016-03-17 18:30

W przedostatnim meczu sparingowym, który odbył się w niedzielę, Wisłoka Nowy Żmigród pokonała swoją imienniczkę z Niegłowic 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Marcin Walczyk, Jakub Cyran oraz Marcin Pec.

Z różnych względów w sparingu nie mogliśmy oglądać m.in Mariusza Kurczaby, Sławomira Chopiaka, Łukasza Kmiecika czy Wojciecha Wierdaka. Mimo widocznych ubytków w składzie, nasz zespół pokazał się z dobrej strony i dzięki mądrej i ambitnej grze, pokonał czwarty zespół "B" klasy oraz rewelacje okręgowego Pucharu Polski(Niegłowice pokonały m.in jasielskich Czarnych).

Na lewej obronie zagrał testowany zawodnik, natomiast na prawej pomocy Łukasz Dorociak, który po rozbracie z piłką, wraca do kadry i miejmy nadzieję, że będzie to wzmocnienie naszego zespołu.
Z konieczności na środku obrony zagrała para Klich i Olchawa i ze swoich obowiązków wywiązała się bardzo dobrze. Linie pomocy tworzyli Krawczyk, Cyran, Młynarczyk oraz Dorociak, natomiast w ataku wystąpili Walczyk oraz Pec. Warte podkreślenie jest to, że średnia wieku podczas niedzielnego sparingu nie przekroczyła 21 lat.