KS Wis³oka Nowy ¯migród - strona nieoficjalna

Aktualno¶ci

Alfabet Wis³oki

• autor: kswislokanz, 2015-11-20 15:58

Runda Wis³oki od A do Z. Zapraszamy do alfabetycznego podsumowania tego, co dzia³o siê w rundzie jesiennej w naszym zespole.

A- jak awans. Wis³oka przed rozpoczêciem ka¿dego sezonu w A klasie wymieniana jest w roli jednego z faworytów do awansu, w tamtym sezonie praktycznie na finiszu uciek³a nam szansa na awans. W tym sezonie nie sk³adamy broni i na wiosnê mo¿emy pokusiæ siê o co¶ wiêcej ni¿ utrzymanie.

B-jak blama¿. Taki mecz blama¿ Wis³oka zaliczy³a w Moderówce przegrywaj±c 5-7, a tak¿e ulegaj±c u siebie Czelu¶nicy 1-4.

C- jak C klasa. Z tej klasy rozgrywkowej przysz³o przed tym sezonem do Wis³oki 2 zawodników Krzysztof Olchawa z Wrzosu Krempna i Rados³aw Bry¶ z Chlebianki.

D- jak derby. W tym sezonie w derbach gminy Nowy ¯migród nasz zespó³ rywalizuje z dru¿yn± z Nienaszowa. Mecze tych dru¿yn od zalania dziejów elektryzuj± kibiców w ca³ej gminie i zawsze na stadionie czy to w Nienaszowie czy w ¯migrodzie podczas meczu jest mnóstwo kibiców. W tej rundzie ulegli¶my na wyje¼dzie dru¿ynie Tempa 2-3.

E - jak euforia, która panowa³a gdy Wis³oka graj±c u siebie odprawia³a kolejne dru¿yny z kwitkiem, ¶rubuj±c rekord, a¿ do meczu z Czelu¶nic±.

F-jak forma, a z t± bywa³o ró¿nie w¶ród zawodników Wis³oki, mecze bardzo dobre, przeplatali¶my meczami fatalnymi.

G-jak gole, a te strzelone ciesz± najbardziej, a mamy ich na koncie 37, czyli 4 wynik spo¶ród 16 zespo³ów

H-jak Huragan Zarzecze, w meczu z tym zespo³em Wis³oka nie strzeli³a bramki i by³ to jedyny mecz bez strzeleckiej zdobyczy w tej rundzie.

I- jak impreza, nieunikniona po ka¿dym wygranym meczu.

J- jak Jedlicze, zespó³ Nafty Jedlicze jest liderem naszej grupy i pewnie zmierza po awans do V ligi

K- jak Karol Klich- zawodnik, który zagra³ we wszystkich meczach tej rundy od 1 do 90 minuty

L- jak lewa strona boiska, na której dryblowa³ nasz graj±cy trener

M-jak m³odzie¿owcy, w tej rundzie zagra³o w naszej dru¿ynie 9 m³odzie¿owców

N- jak nowi, z nowych zawodników, którzy zasilili nasz zespó³ przed t± rund± to Jonasz Gonet, Arek Majka, Krzysiek Olchawa, Radek Bry¶

O-jak opaska kapitana, 2 zawodników przywdziewa³o opaskê kapitana dru¿yny K.Klich, R.Krajciewicz

P- jak pora¿ka, w tej rundzie Wis³oka zazna³a 7 pora¿ek

R- jak Rymanów, zespó³ Startu Rymanów wymieniany by³ obok Nafty Jedlicze jako murowany kandydat do awansu, jednak gracze z Rymanowa jak do tej pory zawodz± swoich kibiców, którzy liczyli na du¿o wiêcej

S- jak S³awomir Chopiak, graj±cy trener naszej dru¿yny

T- jak tabela, po tej rundzie nasz zespó³ jest w po³owie tabeli czyli na 8 miejscu

U-jak ulica, stadion Wis³oki mie¶ci siê na ulicy M³ynówka 1

W-jak Walczyk Marcin, najlepszy strzelec Wis³oki, ma na koncie 19 bramek

Z- jak zwyciêstwo, w tej rundzie Wis³oka odnios³a 8 zwyciêstw, 7 u siebie i 1 na wyje¼dzie w Zrêcinie

autor: ~Kibic 2015-11-23 19:03:40

avatar Z jak zaniedbana strona na której nie ma wyników ani sk³adów... Wstyd Sk³ady masz po ka¿dym meczu, a wyniki zobacz sobie na 90 minut i masz po problemie

autor: ~obiektywny 2015-11-30 13:08:17

avatar Jak by nie patrzec kiedy¶ strona Wis³oki by³a jedn± z lepszych w lidze chcia³o sie tu zagl±dac i czytaæ newsy a teraz? prowadzona jest od niechcenia wszystko jest zaniedbane.... Szkoda ze fajna strona zesz³a na psy

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.