Logowanie

Aktualności

Wyjazdowy marazm trwa

• autor: darroman, 2015-11-08 11:57

Ostatni wyjazdowy mecz Wisłoki w tym roku zakończył się wynikiem hokejowym i przegrywamy z Moderówką 5-7. Po pierwszych 11 minutach przegrywaliśmy już... 0-4! Bramkę na 1-4 zdobywa niezawodny w tej rundzie M.Walczyk. Jednak gospodarze przed przerwą strzelają nam bramkę na 5-1 i z takim wynikiem schodzimy do szatni.

Na II połowę Wisłoka wychodzi z nastawieniem zmazania plamy z I połowy i od początku atakujemy. Drugą bramkę dla Wisłoki zdobywa M. Kurczaba. Po chwili mamy już wynik 3-5, a strzelcem bramki jest M.Walczyk. Cały czas kotłowało się pod bramką gospodarzy i wydawało się że kolejne bramki dla Wisłoki to tylko kwestia czasu. Jednak w 70 min zawodnik Moderówki oddaje strzał z 40 m i piłka wpada do bramki obok zaskoczonego Jurczyka. Jednak po tej bramce Wisłoka nie załamuje się i nadal napiera na bramkę gospodarzy. Po chwili mamy już wynik 4-6, a strzelcem bramki dla Wisłoki jest S.Chopiak. W 85 min W. Wierdak głową zdobywa bramkę i przegrywamy już tylko różnicą jednego gola. Za chwilę W.Wierdak uderza z 20 m, a piłka ląduje na spojeniu słupka z poprzeczką.W doliczonym czasie gry, gospodarze wykonują rzut wolny i po wrzutce, napastnik Moderówki umieszcza piłkę w siatce ustalając wynik na 7-5.

Przed nami ostatni mecz tej rundy w środę o godz 13, gramy u siebie z Burzą Rogi.