WISŁOKA NOWY ŻMIGRÓD 2:0 Start Rymanów

1:0 - samobójcza,
2:0 - Radosław Bryś

Wisłoka: Jurczyk-K.Klich,Kurczaba,R.Krajciewicz,Jurusik-Chopiak,Wierdak,Młynarczyk,Majka-Walczyk,Bryś oraz Ł.Kmiecik, Krawczyk

Wisłoka po raz kolejny udowadnia że jest drużyną własnego podwórka i kolejną drużynę odprawiła z kwitkiem. Już w 1 min meczu Wisłoka powinna wyjść na prowadzenie, dobra wrzutka S.Chopiaka na długi słupek i A.Majka uderza głową jednak jakimś cudem bramkarz wybija piłkę na rzut rożny. I połowa to gra w środku boiska zarówno po stronie Żmigrodu jak i Rymanowa. Gospodarze wychodzą na prowadzenie po rzucie rożnym i samobójczym trafieniu.

II połowa to w wykonaniu Wisłoki obrona Częstochowy, goście przeważali, chcieli doprowadzić do remisu jednak nic nie chciało wpaść, albo nie celnie uderzali, albo na posterunku był Jurczyk. Pod koniec meczu bramkarz Startu naciskany przez Brysia traci piłkę i R.Bryś z 10 m zdobywa bramkę dla Wisłoki. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i wygrywamy z mocnym przeciwnikiem 2 -0.

Za tydzień arcyważne spotkanie w Żmigrodzie między Wisłoką, a liderem Naftą Jedlicze.