Aktualności

Nokaut Wisłoki

• autor: kswislokanz, 2015-09-28 11:55

Tęczą Zręcin 1:2 WISŁOKA NOWY ŻMIGRÓD

Wisłoka przerwała niechlubną serię i w końcu przywiozła z wyjazdu komplet punktów.

Początek I połowy to groźne akcje gospodarzy i co chwila było groźnie pod bramką Jurczyka. Wisłoka wychodzi na prowadzenie po pieknym uderzeniu M.Walczyka z 15 m. Tęcza przed przerwą doprowadza do remisu po dośrodkowaniu i nie pilnowany napastnik Tęczy umieszcza piłkę w siatce z 5 m.

I
I połowa to dominacja gospodarzy, Wisłoka głęboko cofnięta na własną połowę dobrze się broni. W doliczonym czasie gry Walczyk przejmuje piłkę na 20 m, mija obrońcę, ten go powala na ziemię, jednak piłkę przejmuje K.Klich wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak sędzia przerywa akcję i wraca do rzutu wolnego. Zawodnicy Wisłoki mieli ogromne pretensje do sędziego dlaczego nie puścił akcji. Do rzutu wolnego z 18 m podszedł W.Wierdak i zamiast strzelać na brankę to zagrywa po ziemi do S.Chopiaka a ten z 5 m pakuje piłkę do bramki. Była to ostatnia akcja meczu, akcja która przyniosła Wisłoce 3 pkt.