WISŁOKA NOWY ŻMIGRÓD 4:3 Karpaty Klimkówka

1:0 - Konrad Cyran,
2:0 - Marcin Walczyk(karny),
3:0 - Radosław Bryś,
4:3 - Marcin Walczyk

Wisłoka po 2 wyjazdowych porażkach, w końcu zdobyła komplet punktów. I połowa meczu z Klimkówką to całkowita dominacja naszego zespołu. Zespół gości ani raz nie zagroził bramce Jurusika. Od początku meczu ruszamy do zdecydowanych ataków i co chwila było groźnie pod bramką przyjezdnych. Bramkę na 1-0 zdobywamy po ładnej akcji Walczyka, który podaje do Cyrana, a ten mija bramkarza i umieszcza piłkę w siatce. Za kilka minut faulowany w polu karnym jest Walczyk i sam poszkodowany wykonuje rzut karny i podwyższa wynik. Pod koniec I połowy R.Bryś w sytuacji sam na sam zdobywa 3 bramkę dla Wisłoki.

W II połowie zawodnicy Wisłoki zafundowali sobie i swoim kibicom istny horror. W pierwszej akcji II połowy zawodnik Klimkówki oddaje strzał życia z 25m i piłka ląduje w okienku bramki. Wisłoka jeszcze nie otrząsnęła się po stracie bramki,a goście już zdobyli 2 gola. Wisłoka wyprowadzała liczne kontry jednak nic nie chciało wpaść. Zawodnicy z Klimkówki doprowadzają do remisu po rzucie karnym. Wisłoka w końcu się budzi z marazmu i zaczyna grać. Na prowadzenie wyprowadza nas M.Walczyk po wrzutce z rzutu rożnego i strzale głową. Za chwile R.Bryś wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak nie trafia w bramkę. Kilka minut później dobrze dysponowany w tym meczu M.Walczyk mija obrońców uderza na bramkę, jednak bramkarz broni i dobitka do pustej bramki jest niecelna.

Mecz kończymy wygrywając 4-3, sytuacji 100 procentowych jakich mieliśmy w tym meczu można by obdzielić kilka spotkań. W meczu brakowało bramkarza M.Jurczyka i obrońcy K.Olchawy.