Twierdza Żmigród nie zdobyta

2:0 - Konrad Kozioł,
3:0 - Jakub Cyran,
4:0 - Jakub Cyran

Wisłoka w tej rundzie na swoim stadionie czuje się jak ryba w wodzie. Na 8 meczy rozegranych w Żmigrodzie, 7 wygranych i 1 remis.

Ostatni mecz tej rundy był o przysłowiową pietruszkę, ale zarówno zawodnicy Wisłoki jak i Tęczy podeszli do meczu na poważnie i stworzyli dobre widowisko. W I połowie obydwa zespoły stworzyły po kilka 100 procentowych sytuacji do zdobycia bramki. Wisłoka wyszła na prowadzenie po wrzutce z prawej strony boiska i piłka uderzona z głowy przez M.Walczyka ląduje w bramce. Zespół Tęczy groźnie atakował, jednak świetnie w bramce Wisłoki bronił Jurczyk.

Początek II połowy to przewaga gości, jednak po 15 min Wisłoka dochodzi do głosu i znowu gra bardzo dobrą końcówkę. W 70 min dośrodkowanie w pole karne B.Klicha, do piłki dochodzi K.Kozioł i z10 m umieszcza piłkę w siatce. Kilka minut później bardzo ładna akcja całego zespołu, K.Klich wpada z piłką w pole karne, wykłada ją do Walczyka a ten w sytuacji sam na sam nie strzela tylko podaje do J.Cyrana, a ten z najbliższej odległości zdobywa swoją pierwszą bramkę w seniorskim zespole. W końcówce meczu wynik na 4-0 podwyższa J.Cyran po pięknym uderzeniu z 15 m.

autor: ~PROSIMY 2015-07-30 17:19:29

avatar wezmiecie sie za ta strone czy nie uaktualniajcie