OKS Markiewicza Krosno 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród

1:0 - Honkisz,
2:0 - Bożek,
3:0 - Bożek

Wisłoka przystępowała do tego meczu bez kilku podstawowych zawodników i spory ból głowy miał trener z zestawieniem wyjściowego składu. Od początku spotkania zawodnicy Markiewicza przyjmują inicjatywę. Gra głównie toczyła się w środku boiska, gdzie sporą przewagę mieli zawodnicy gospodarzy. Wszystkie dojścia do piłki zawodników Wisłoki były przerywane, albo faulem ,albo zdecydowanymi interwencjami. OKS wychodzi na prowadzenie w 25 min po składnej akcji całego zespołu. W I połowie Wisłoka była 2 razy bliska zdobycia gola. Atomowe uderzenie K.Klicha z 30 m o centymetry mija spojenie bramki, drugą szansę miał Krajciewicz, którego uderzenie z 18 m minimalnie mija bramkę

II połowa to dominacja gospodarzy, co chwila było groźnie pod bramką Jurczyka, jednak bramkarz Wisłoki bronił bardzo dobrze.W 68 min OKS podwyższa wynik na 2-0 po precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego z 16 m. Gospodarze w 90 min podwyższają wynik na 3-0 i za kilka sekund sędzia kończy mecz.

W najbliższą niedzielę ostatni mecz tego sezonu z Tęczą Zręcin. Wisłoka na pewno będzie chciała się zrehabilitować po wpadce w Krośnie i zdobyć w ostatnim meczu 3 pkt i miłym akcentem zakończyć sezon.

Gratulujemy drużynie Zamczysko Mrukowa awansu do A klasy!