W niedziele po kolejne 3 punkty

• autor: kswislokanz, 2015-05-21 20:53

WISŁOKA NOWY ŻMIGRÓD - Czardasz Osiek Jasielski
niedziela, 16:30

Przed nami IX kolejka rundy wiosennej, w której Wisłoka Nowy Żmigród podejmie Czardasz Osiek Jasielski.
Po niesamowitym meczu w Kołaczycach, Wisłoka w niedzielę znowu musi zagrać z taką charyzmą i zaangażowaniem. Do zespołu w końcu wraca Konrad Cyran, który nie wystąpił w ostatnich 3 meczach z powodu kontuzji. Na pewno także zobaczymy S.Szurka, gdyż Glinik gra w sobotę i nie koliduje to z naszym meczem.

Zespół Czardasza także w ostatnią niedzielę zagrał dobry mecz i w końcówce odrobił straty i wygrał 4-3 z Głowienką. Gracze z Osieka w tej rundzie 3 razy wygrali i 5 razy schodzili z boiska pokonani. Gra Czardasza oparta jest przede wszystkim na grającym trenerze Piotrze Stopa, który mimo upływających lat nadal imponuje umiejętnościami i ambicją

Zespół Wisłoki na pewno zrobi wszystko żeby 3 punkty zostały w Żmigrodzie, natomiast Czardasz tanio skóry nie sprzeda, gdyż walczą o utrzymanie i każdy mecz dla nich jest być albo nie być.

autor: ~kibolówa 2015-05-22 11:19:16

avatar do boju Wisłoka

autor: ~psycho fan Czardasz 2015-05-22 23:35:30

avatar do boju Czardasz

autor: ~Sympatyk 2015-05-23 12:43:30

avatar Panowie, serce się raduje widząc takie zaangażowanie i chęć zwycięstwa.Jak wiele się zmieniło w tej rundzie, szczególnie w drugich połowach meczu.Gratulacje !!!!!!!.