Quo vadis Wisłoko?

• autor: kswislokanz, 2015-05-19 20:07

Jesteśmy po 8 kolejkach rundy wiosennej i jak do tej pory jest to runda niezwykle udana dla naszej drużyny. 7 zwycięstw i 1 porażka, to dorobek Wisłoki. Nasza drużyna w każdym meczu daje z siebie 100 procent, a mecze takie jak z Zarzeczem i Kołaczycami gdzie odrabialiśmy znaczne straty i wyszliśmy zwycięsko,świadczą że mamy w końcu drużynę przez duże D. Formą strzelecką imponują Marcin Walczyk, który w tej rundzie zdobył 9 bramek, a w sumie ma ich 21 - najwięcej w lidze i Bartosz Klich, który na wiosne strzelił 11 bramek, a łącznie ma 18. Bardzo dobrym posunięciem trenera  jest przestawienie Mariusza Kurczabe na stopera, gdzie radzi sobie bardzo dobrze. Szkoda że w każdym meczu nie może zagrać Sebastian Szurek, który łączy grę w Wisłoce z obowiązkami trenera Glinika Gorlice.

Patrząc na tabelę to na dzień dzisiejszy mamy już... utrzymanie. Natomiast spoglądając w górę, to do vice lidera i miejsca premiowanego awansem tracimy tylko 1 punkt. W tym roku nasz klub obchodzi 65-lecie istnienia i wszyscy dobrze wiemy jaki byłby najlepszy prezent na ten jubileusz.

Do końca rozgrywek jeszcze daleka droga i wszelkie spekulacje rozwiąże boisko i postawa naszej drużyny. Do rozegrania zostało 7 kolejek, 4 mecze w Żmigrodzie i 3 wyjazdy. Cel jaki został postawiony w zimie trenerowi już został zrealizowany, a czy na coś więcej stać Wisłokę przekonamy się po ostatniej kolejce.

autor: ~anonim 2015-05-21 14:39:32

avatar Ale Wisłoka ma teraz sympatyków, nawet tych którzy ostatnio psioczyli na zespół