Efektowana wygrana Wis³oka. 6 zwyciêstwo na wiosne

5:0 - S³awomir Chopiak 67'
6:0 - Karol Klich 70'
7:0 - Bartosz Klich 75'

Wis³oka: Jurusik-K.Klich,Kurczaba,M³ynarczyk,R.Krajciewicz-Chopiak,Wierdak,K.Cyran,Kozio³-B.Klich,Walczyk oraz Krawczyk, J.Cyran

Wis³oka pokona³a ostatni± w tabeli G³owienkê 7-0 i jest to najni¿szy wymiar kary dla przyjezdnych. Od 1 do 90 minuty gra toczy³a siê na po³owie G³owienki i praktycznie ka¿da akcja Wis³oki pachnia³a bramk±. Wynik otworzy³ B.Klich po precyzyjnym podaniu S.Chopiaka. Na 2-0 podwy¿szy³ S.Chopiak i z takim wynikiem Wis³oka schodzi³a na przerwê. II po³owa to jeszcze wiêksza dominacja Wis³oki, a popis strzelecki urz±dzi³ sobie B.Klich, strzelec 4 bramek w tym meczu. Po bramce do³o¿yli jeszcze K.Klich i S.Chopiak.

Ju¿ dawno w ¯migrodzie nie by³o tak jednostronnego widowiska, cieszy wysoka forma graczy Wis³oki i w koñcu zagrali¶my bez straty bramki.