KS Wis³oka Nowy ¯migród - strona nieoficjalna

1:0 - Bartosz Opa³ka 15'
2:0 - Artur ¯uraw(karny) 25'
2:1 - S³awomir Chopiak 47'

Wis³oka: Jurusik-K.Klich,Szurek,Kurczaba,M³ynarczyk-Chopiak,Wierdak,B.Klich,R.Krajciewicz-J.Cyran,Kozio³ oraz Krawczyk.

Wis³oka dopiero w 6 meczu znalaz³a swojego pogromcê. To zespó³ Sobniowa dobrze zacz±³ mecz i co chwila by³o gro¼nie pod bramk± Jurusika. W 20 Sobniów w zamieszaniu podbramkowym umieszcza pi³kê w siatce. Kilka minut pó¼niej nasza obrona ³apie napastnika gospodarzy na ofsajdzie, jednak sêdzia boczny nie reaguje, zawodnik Sobniowa zostaje faulowany w polu karnym, sêdzia dyktuje rzut karny i wyci±ga czerwon± kartkê....ale nie wie komu j± daæ, konsternacja trwa do¶æ d³ugo, ¿aden z zawodników Wis³oki nie przyznaje siê do faulu, a sêdzia nadal czeka z czerwonym kartonikiem. W koñcu metod± chybi³ trafi³ pokazuje czerwieñ S.Szurkowi, ale czy s³usznie nie wiadomo do teraz. Po tej przerwie, Sobniów wykorzystuje rzut karny, a Wis³oka graj±c w 10 w koñcu siê budzi i zaczyna graæ. W doliczonym czasie I po³owy B.Klich uderza z rzutu wolnego, jednak bramkarz Sobniowa paruje pi³kê na s³upek.

Od pocz±tku II po³owy Wis³oka narzuca swój styl gry, chod¼ gramy w 10 to wydaje siê jakby zespó³ z Sobniowa gra³ w os³abieniu. Ju¿ w pierwszej akcji II po³owy S.Chopiak wje¿d¿a z pi³k± w pole karne i umieszcza pi³kê w siatce. 2 min pó¼niej faulowany w polu karnym jest S.Chopiak,sêdzia wskazuje na 11 metr do pi³ki podchodzi B.Klich ....i trafia w bramkarza. Zespó³ Sobniowa ogranicza³ siê tylko do wybijania d³ugich pi³ek na napastników. Napór Wis³oki trwa³ jednak nic nie chcia³o wpa¶æ. W doliczonym czasie gry K.Kozio³ wrzuca w pole karne do M.Kurczaby a ten uderza po ziemi i pi³ka o centymetry mija s³upek.

Trzeba prze³kn±æ gorycz pora¿ki, ale zespó³ Wis³oki mimo braków kadrowych i gry w 10 znowu pokaza³ charakter i wolê walki.

Kolejny mecz nasz zespó³ rozegra ju¿ na w³asnym boisku. W niedzielê przeciwnikiem bêdzie LKS G³owienka, a mecz rozpocznie siê o 16:30.

autor: ~Sobniow 2015-05-05 08:45:51

avatar Spalony przy tym karnym dla nas ewidentny az sie smiali na trybunie wszyscy czemu boczny sie prestaraszyl i opu¶cil chorogiewke konsekwencje tego bledu zawazyly na ca³ym meczu bo czerwieñ i karny. Dobrze gracie...mielismy w 2 polowie sporo szczescia. Poza tym sedzia mylil sie niemal za kazdym razem w obie strony.Pozdrawiam

autor: ~kibic 2015-05-05 13:30:36

avatar dalej jeste¶my w czo³ówce. Wygraæ mecz w niedziele o bêdzie ok

autor: ~kibic 2015-05-05 17:06:35

avatar Nie róbcie fauli taktycznych na czerwon± kartkê. Lepiej straciæ gola ni¿ ca³y mecz graæ w 10. W pe³nym sk³adzie i tak nadgonicie wynik.

autor: ~anonim 2015-05-06 15:18:33

avatar Mimo,¿e graliscie w 10 to i tak bardzo dobry mecz Wis³oka zagra³a nie by³o widaæ róznicy jednego zawodnika

autor: ~anonim 2015-05-07 13:33:50

avatar Z G³owienk± 4:0 stawiam

autor: ~krajanin 2015-05-08 20:30:19

avatar 5:1

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.