KS Wis³oka Nowy ¯migród - strona nieoficjalna

ogó³em: 914 562

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Charakterna Wis³oka. Kolejne derby zwyciêskie!

• autor: kswislokanz, 2015-04-27 14:43

WIS£OKA NOWY ¯MIGRÓD 3:1 Tempo Nienaszów

1:0 - S³awomir Chopiak 45'
1:1 - Tomasz Ksi±zkiewicz 65'
2:1 - Marcin Walczyk 80'
3:1 - Bartosz Klich 85'
Wis³oka: Jurczyk-K.Klich,Szurek,Kurczaba,R.Krajciewicz-Chopiak,Wierdak,B.Klich,Jurusik-Kozio³,Walczyk
oraz: Krawczyk,J.Cyran

Mecz derbowy zgromadzi³ na trybunach liczn± publiczno¶æ. Nasz zespó³ rozpocz±³ mecz mocno os³abiony: za ¿ó³te kartki pauzowa³ Przemek M³ynarczyk, a kontuzjowany by³ Konrad Cyran. Pierwsze minuty spotkania to gra w ¶rodku pola, jednak ¿adna z dru¿yn nie dochodzi³a do sytuacji bramkowych. W 25 min zespó³ z Nienaszowa wychodzi szybk± kontr±, napastnik Tempa zdaniem sêdziego zostaje faulowany przez S.Szurka, za co zawodnik Wis³oki dostaje czerwon± kartkê. Dru¿yna Wis³oki cofa siê do g³êbokiej defensywy, a dru¿yna z Nienaszowa coraz ¶mielej atakuje. W 35 min po wrzutce z rzutu wolnego zawodnik go¶ci z 5 m uderza pi³kê g³ow± jednak Jurczyk intuicyjnie wybija na rzut ro¿ny. W ostatniej akcji pierwszej po³owy Wis³oka wykonuje rzut ro¿ny, najwy¿ej do pi³ki skacze S.Chopiak i wyprowadza nasz zespó³ na prowadzenie. II po³owa to zdecydowane ataki go¶ci. w 65 min napastnik Tempa w sytuacji sam na sam z Jurczykiem umieszcza pi³kê w siatce. Wydawa³o siê ¿e kolejne bramki dla Nienaszowa to kwestia czasu. Jednak nic z tych rzeczy. Szybka konta Wis³oki, podanie do M.Walczyka który mija 2 obroñców i bramkarza Nienaszowa i umieszcza pi³kê w siatce, sza³ rado¶ci w obozie Wis³oki i sza³ rado¶ci na trybunach. Jednak nie by³o to ostatnie s³owo Wis³oki w tym meczu. W koñcówce spotkania B.Klich wrzuca w pole karne do Walczyka,a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie strzela tylko odgrywa do ty³ do B.Klicha, który strza³em po ziemi zdobywa 3 bramkê dla Wis³oki.

W dzisiejszym meczu zawodnicy Wis³oki pokazali charakter. Pewnym punktem obrony by³ M.Kurczaba, który by³ praktycznie nie do przej¶cia, w ¶rodku pola dwoi³ siê i troi³ W.Wierdak, w koñcu na swoim poziomie zagra³ S.Chopiak, który by³  motorem napêdowym ca³ej dru¿yny, pochwaliæ nale¿y tak¿e m³odego Jurusika, który bez kompleksów gra³ ca³y mecz. W zespole Tempa pe³ny mecz rozegra³ wychowanek naszego klubu i wieloletni kapitan Konrad Pêcak.

Na fanpage'u Wis³oki Nowy ¯migród dostêpna jest galeria z meczu autorstwa B.Szczurka. Zapraszamy tak¿e na nz.info.pl, gdzie równie¿ mo¿emy ogl±daæ "fotki" z wczorajszego spotkania.

autor: ~anonim 2015-04-27 17:09:07

avatar Dzisiaj Wis³oka pokaza³a charakter i wole walki prawie przez ca³y mecz graæ w 10 i wygraæ 3:1 z zespo³em, który walczy o awans do 5 ligi, ale mo¿na sobie zadaæ pytanie, z czym ten s³aby Nienaszów do okrêgówki??? Jak Wis³oka ich w 10 leje.Bravo Wis³oka oby tak dalej:)

autor: ~Lucjusz Lucyferowicz M³odszy 2015-04-27 17:21:25

avatar Rozpaczliwie s³abe Tempo, które nie potrafi³o wygraæ meczu graj±c ponad godzinê z przewag± jednego zawodnika. Mecz nudny jak flaki z olejem. Najlepsze wra¿enie sprawia³ Kola (³adne rozgrywanie pi³ki), ale na jego ocenie musz± zawa¿yæ "wielb³±dy" po których pad³y dwie ostatnie bramki (przy trzeciej to chyba próbowa³ graæ na spalonego?). Wspó³czujê niektórym zawodnikom Tempa posiadania takiego trenera jak pan G. Munia - z pewno¶ci± obra¿anie swoich podopiecznych dodaje im ducha i zwiêksza zaanga¿owanie. Có¿... wypada siê cieszyæ, ¿e Gaudium i Tempo zdoby³y wystarczaj±co du¿o punktów w jesieni, wiêc spadek im nie grozi. Bo awans tych dwóch dru¿yn by³by nieporozumieniem!

autor: ~niuniek 2015-04-28 20:59:56

avatar ja siê lucek dziwie ¿e Ty jeszcze w Cafe futbol nie siedzisz z boñkiem xD

autor: ~tempo 2015-04-29 08:16:23

avatar Tak s³abego nienaszowa nie widzia³em nigdy. Marzenia o okrêgówce trzeba od³o¿yæ na wieki

autor: ~WIDZ 2015-04-29 11:00:08

avatar Trzeba doceniæ zespó³ Wis³oki ¿e w tak wa¿nym meczu graj±c w 10, wygrali i to zdecowanie

Autor: Tre¶æ:pozosta³o znaków:

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.