W niedziele po kolejne 3 punkty

• autor: kswislokanz, 2015-04-16 11:00

POLONIA KOPYTOWA - WISŁOKA NOWY ŻMIGRÓD
niedziela, 13:00

W najbliższą niedziele zespół Wisłoki uda się na pierwszy mecz wyjazdowy w tej rundzie do Kopytowej. W pierwszych dwóch kolejkach rundy wiosennej Wisłoka zgromadziła 6 pkt, natomiast zespół z Kopytowej grając dwa razy u siebie, dwa razy schodził z boiska pokonany. W pierwszym meczu gracze z Kopytowej przegrali z Odrzykoniem 1-5, natomiast w ostatniej kolejce ulegli drużynie z Zarzecza 1-2.

W przerwie zimowej odszedł z Kopytowej do Czarnych Jasło Damian Tłuściak najlepszy strzelec zespołu. W rundzie jesiennej Wisłoka grając u siebie pokonała Kopytową 5-3

W zespole Wisłoki w najbliższym meczu zabraknie pauzującego za żółte kartki R. Krajciewicza, natomiast pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.

Bilans wyjazdowy Wisłoki do Kopytowej jest niekorzystny dla drużyny z Nowego Żmigrodu:
sezon 2012/2013   Kopytowa-Wisłoka 3-2,
sezon 2011/2012 Kopytowa-Wisłoka 4-2,
sezon 2005/2006 Kopytowa-Wisłoka 1-1

Mamy nadzieję, że Wisłoka, która jest na fali wznoszącej, przełamie te złą passe i przywiezie z Kopytowej 3 punkty.

Przypominamy: mecz o godzinie 13, natomiast zbiórka zawodników o 11:30 na przystanku PKS.