Start!

• autor: kswislokanz, 2015-03-27 18:17

Wisłoka Nowy Żmigród - LKS Moderówka
niedziela(29.03), 16:30

Już w niedzielę 29 marca Wisłoka zagra swój pierwszy mecz o punkty w 2015 r. W zimie doszło do znacznych roszad w drużynie. Funkcję trenera objął Antoni Hućko, który postara się wyciągnąć Wisłokę z kryzysu. Do Tempa Nienaszów odszedł Konrad Pęcak, natomiast do zespołu Wisłoki dołączyli Sebastian Szurek z Glinika Gorlice i Mariusz Ćwiek z Makowisk. Do Żmigrodu na pierwszy mecz o wiosenne punkty przyjeżdża zespół Moderówki. W pierwszym meczu tych drużyn lepsza była Wisłoka wygrywając 4-1. Drużyna z Nowego Żmigrodu ostatni raz wygrała ... 28 września w meczu z Czardaszem. Także zespół Wisłoki będzie robił wszystko, aby wygrać ten mecz i przerwać fatalną passę. Nasz przeciwnik zespół z Moderówki ma na koncie 12 pkt i walczy o ligowy byt. Na pewno goście tanio skóry nie sprzedadzą i za wszelką cenę będą chcieli zdobyć punkty w Żmigrodzie, tym bardziej że w następnych dwóch kolejkach grają z liderem i vice liderem. W zespole Wisłoki zabraknie pauzującego za żółte kartki Mariusza Kurczaby. Natomiast pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.