Logowanie

Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej. Miejsca 13-11

• autor: kswislokanz, 2015-01-02 13:23

Były miejsce 16-14, więc zgodnie z obietnicą czas na miejsca 13-11. Zapraszamy do podsumowania.

ZAMCZYSKO ODRZYKOŃ

To kolejny zespół z 4 beniaminków. Zamczysko to drużyna, która rok po roku uzyskiwała awans. W sezonie 2012/2013 awans z klasy C do B, w sezonie 2013/2014 awans z B do klasy A. Zamczysko w pierwszej kolejce zdobyło cenny punkt u siebie z solidnym zespołem z Kopytowej. Na komplet punktów kibice z Odrzykonia musieli poczekać do 4 kolejki, gdzie ich zespół wygrał na wyjeździe w Kobylanach. W 13 kolejce Zamczysko podejmowało Wisłokę i wykorzystali fatalną passę gości wygrywając 2-1. Łącznie zespół z Odrzykonia zdobył 14 pkt co daje im miejsce poza strefą spadkową.

HURAGAN ZARZECZE

Zespół głównie oparty na zawodnikach sprowadzonych z okolicznych klubów. Mocnym punktem drużyny jest doświadczony bramkarz Robert Grabolus. Już w pierwszym meczu kontuzji nabawił się Michał Stachaczyński i Zarzecze straciło wiele na wartości. Zespół z Zarzecza jako jedyny potrafił pokonać v-ce lidera rozgrywek Tempo Nienaszów. Już w drugiej kolejce Zarzecze zmierzyło się z Wisłoką i po ciężkim boju trzy punkty zostały w Nowym Żmigrodzie. Po rundzie jesiennej zespół ma 5 punktów przewagi nad strefą spadkową.

BURZA ROGI

Solidny zespół A klasowy, który trzy lata temu na finiszu wyprzedził Wisłokę i awansował do Okręgówki. W tej rundzie Burza przeplatała mecze dobre ze słabymi. Zespół z Rogów bardzo dobrze czuł się u siebie, gdzie zgromadził aż 15 punktów. W meczu w Nowym Żmigrodzie, zespół gości przegrywał już 2-0 do przerwy, jednak po przerwie zupełnie zdominował nasz zespół wygrywając 4-2. Najlepszym strzelcem Burzy jest Paweł Kochan, zdobywca 8 bramek.