Krótkie podsumowanie

• autor: kswislokanz, 2014-11-19 13:55

Z nieba do piekła, tak należy w przenośni nazwać tą rundę w wykonaniu zawodników Wisłoki.

Po spadku z okręgówki, doszło do kilku roszad personalnych w składzie. Z Wisłoki odeszli: Damian Tłuściak ( powrót do Polonii Kopytowa), Roland Kmiecik ( transfer definitywny do Dębowczanki), a także z gry zrezygnowali Ł.Baran i R.Marchewka. Przed startem w A klasie udało się pozyskać Rafała Szyndaka ( Huragan Zarzecze), bramkarza Mateusza Jurczyka ( juniorzy MOSiR Krosno), oraz do drużyny dołączyli młodzieżowcy J.Jurusik, F.Krawczyk, J.Cyran.
Start Wisłoki w A klasie był bardzo imponujący, 4 pierwsze mecze wygnane i "fotel" lidera. Nasz zespół znalazł swojego pogromcę w piątym meczu i to meczu derbowym z Tempem Nienaszów. Następnie po remisie z Sobniowem Jasło nastąpiła seria 3 zwycięstw i nic nie zapowiadało że po tej serii Wisłoka nie zdobędzie już ani punktu do końca rundy. Nastąpiła czarna seria 6 przegranych meczy i miejsce w połowie tabeli. Na pewno takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał, jednak rzeczywistość była bezlitosna

Na początku rundy kontuzji nabawił się M.Fornal, który zagrał tylko 3 mecze, także nie wiele meczy rozegrał S.Chopiak ( praca ), ponadto w środku rundy kontuzji nabawił się kapitan Wisłoki K.Pęcak i do końca rundy już nie zagrał.Z pozytywnych akcentów można wyliczyć 12 bramek Marcina Walczyka, oraz bardzo dobrą postawę w bramce Mateusza Jurczyka, który w każdym meczu był jasnym punktem Wisłoki.

Czy przerwa zimowa wpłynie na poprawienie nastrojów w Wisłoce, czy dojdzie do roszad personalnych i czy Wisłoka ma jeszcze coś do udowodnienia w rundzie rewanżowej?

Na pewno dojdzie do zmiany trenera, gdyż rezygnację złożył Radosław Krajciewicz i zarząd już prowadzi rozmowy z potencjalnymi kandydatami na to stanowisko. Również są prowadzone rozmowy z zawodnikami, którzy by mogli wzmocnić nasz zespół w rundzie rewanżowej.

Na koniec gratulujemy naszemu prezesowi Panu Piotrowi Kudłatemu wygranej w wyborach na radnego gminy Nowy Żmigród.

autor: ~prezes:-) 2014-11-19 19:24:33

avatar Dziękuję za gratulacje:-)
Dziękuję chłopakom za grę w rundzie jesiennej. Wiem, że kibice oczekiwali więcej po tak obiecującym początku rundy. Liczyliśmy wszyscy na więcej, ale jeszcze nie składamy broni, bierzemy się w okresie zimowym ostro do roboty i wierzę, że na wiosnę chłopaki pokażą charakter na boisku. Sprawy personalne pozostawię bez komentarza, powiem tylko że zarząd pracuje cały czas dla dobra klubu. Wszystkim malkontentom powiem tyle: było zebranie wyborcze? trzeba było brać sprawy w swoje ręce! Chciałbym jeszcze bardzo podziękować wszystkim sponsorom i osobom, które pomagają klubowi czy to finansowo czy w każdy inny sposób. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane nam wsparcie i liczymy na dalszą współpracę.

autor: ~anonim 2014-11-19 22:00:41

avatar Tylko niech ten nowy trener liczy sie z tym, ze nie bedzie mial zawodnikow do dyspozycji kiedy mu sie podoba i na kazdy trening 18. Chlopaki maja obowiazki swoje i pilka jest raczej na 2 czy 3 miejscu.

autor: ~kibi 2014-11-20 13:21:32

avatar Jakby zaangażowanie zawodników, było takie jak praca zarządu to byśmy grali bardzo wysoko. ale wszystko przed nami. Dobrać w zimie ze 2 zawodników i będzie ok

autor: ~anonim 2014-11-20 16:19:33

avatar Michał Stachaczynski podobno do wisłoki wroci?

autor: ~do anonim 2014-11-20 16:31:18

avatar a cos ty taki w temacie hahahahahahah

autor: ~podpowiem prezesowi 2014-11-20 19:41:30

avatar Może jak Mateuszek wrócić do Wisłoki będzie lepiej. Teraz wszyscy się o niego będą bić.

autor: ~anonim 2014-11-21 22:02:27

avatar a no przydał by sie nam Mateuszek

autor: ~realnie 2014-11-22 16:50:47

avatar Co "baybus" zrobi? Co pokazał w Jaśle pomógł im awansować do wyższej ligi.

autor: ~Zręcin 2014-11-24 08:36:52

avatar Pytanie do admina, macie zdjecia z meczu z Teczą ? //odp. Niestety nie

autor: ~wisłoka 2014-11-24 11:31:56

avatar Wiadomo jacy trenerzy są brani pod uwagę??

autor: ~wiadomo 2014-11-24 18:02:56

avatar Jose Mourinho nie pomoze nawet