Czas na rehabilitacje

• autor: kswislokanz, 2014-10-18 18:49

Jutro rozegramy XII kolejkę spotkań. Tym razem do Nowego Żmigrodu przyjeżdża Burza Rogi, która ma nadzieję na korzystny rezultat, biorąc pod uwagę ostatnie dwie kolejki w wykonaniu naszego zespołu.
Najwyższy czas na rehabilitację i powrót na właściwe tory.

Okazja do tego wyborna: Burza z sześciu wyjazdów przywiozła do tej pory tylko jeden punkt, ponosząc aż pięć porażek. Dla porównania - Burza u siebie dotąd nie straciła punktów i wygrała pięć spotkań. Pokazuje to jasno, że Burza to typowa drużyna własnego boiska, ale nie takie serie w świecie piłki miały już swój koniec.

Przed naszą drużyną ciężkie spotkanie, a sytuacja kadrowa nie jest zbyt dobra. Prawdopodobnie w meczu nie wystąpią kapitan Konrad Pęcak i skrzydłowy Sławomir Chopiak, a wciąż uraz leczy obrońca Mirosław Fornal. Do składu powraca natomiast, nieobecny w Lubli, Konrad Kozioł.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz, a początek spotkania zaplanowano, nietypowo, na 14:30.