Victoria Kobylany kolejnym przeciwnikiem Wisłoki

• autor: kswislokanz, 2014-10-04 18:41

Już jutro o godzinie 15:30 kolejny mecz naszego zespołu. Tym razem do Nowego Żmigrodu zawita Victoria Kobylany, która po dziewięciu kolejkach zajmuję 10. miejsce z dorobkiem 13 punktów.

Po pierwszych kolejkach wydawało się, że Victoria może być prawdziwą rewelacją rozgrywek. Komplet punktów po trzech kolejkach był prawdziwą niespodzianką, nawet dla samych kibiców jutrzejszych gości. Passa jednak szybka się skończyła i kolejne 6 meczów to pasmo rozczarowań(4 remisy, 2 porażki). Victoria to jednak niewygodny i nieprzewidywalny rywal, który lubi ofensywną piłkę(dotychczas aż 23 gole strzelone), nie zapominając przy tym o defensywie(14 straconych bramek, to jeden z lepszych wyników w bieżącym sezonie).

Na przeciwnym biegunie znajduję się natomiast Wisłoka, która w ostatnich trzech kolejkach zdobyła komplet punktów i z 22 "oczkami" zajmuję pozycję v-ce lidera rozgrywek. W ostatnich trzech meczach naszemu zespołowi udało się zdobyć 13 bramek, co daję imponującą średnią ponad 4 bramek na mecz. Miejmy nadzieję, że nasz zespół podtrzyma skuteczność, choć najważniejszą będą trzy punkty, które przy potknięciu Tempa Nienaszów, mogą dać powrót na fotel lidera.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy, jednocześnie przypominając, że początek meczu zaplanowano na godzinę 15:30!

autor: ~vic 2014-10-05 17:48:28

avatar hue hue hue

autor: ~anonime 2014-10-05 21:18:30

avatar yeah !!! Victoria brawoo!!!

autor: ~like 2014-10-05 22:38:30

avatar Brawo Victoria!