Do Głowienki po przełamanie!

• autor: Roman, 2014-09-12 10:40

W niedzielę naszą drużynę czeka wyjazd do Głowienki. Rywal to outsider rozgrywek, który w obecnym sezonie nie wywalczył ani jednego punktu.
Głowienki nie można jednak w żaden sposób zlekceważyć. W naszej lidze każdy może wygrać z każdym, a dodatkowo motywacja z jaką podchodzą rywale do pojedynków z Wisłoką dodaje im skrzydeł.

Mecz z Głowienką będzie bardzo dobrą okazją do przełamania trwającej od dwóch spotkań niemocy strzeleckiej naszych piłkarzy. Po rewelacyjnym początku w pojedynkach z Nienaszowem i Sobniowem nie graliśmy zbyt dobrze, nie strzelając nawet gola. Wygrana w niedzielę pozwoliłaby odbudować nadszarpnięte morale zawodników i pozostać w ścisłej czołówce tabeli.

W spotkaniu nie wystąpią Karol Klich (pauza za kartki|) i Wojciech Wierdak (kontuzja). Pozostali zawodnicy będą do dyspozycji trenera.

Początek meczu o 16:30.
Serdecznie zapraszamy kibiców na przybycie do Głowienki i wspieranie naszych zawodników!