Mecz o zachowanie pozycji lidera

• autor: kswislokanz, 2014-09-06 19:41

Wisłoka w niedzielę będzie podejmować zespół Sobniowa Jasło. Po ostatniej stracie 3 pkt, cel jest tylko jeden: wygrać mecz i utrzymać 1 miejsce, tym bardziej że za plecami Wisłoki jest bardzo tłoczno i rywale tylko czekają na potknięcie naszej drużyny. Sobniów Jasło to dobrze poukładany zespół, grający ładną piłkę, a prym w zespole nadal wiedzie doswiadczony Andrzej Semla ( kiedyś zawodnik Wisłoki). W tamtym sezonie Sobniów był rewelacją A klasy, jednak w końcówce dostał zadyszki i nie awansował do okręgówki. W drużynie Wisłoki niepewny jest tylko występ Wojciecha Wierdaka który doznał kontuzji w meczu z Nienaszowem. Jednak pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera. Na ostatnim treningu było aż 20 zawodników co świadczy o pełnej mobilizacji i chęci zmazania plamy po ostatnim meczu.

Początek meczu o godzinie 16:30. Zapraszamy!