Wygrana w ostatnim sparingu przed ligą

• autor: kswislokanz, 2014-08-02 20:18

W ostatnim sparingu przed ligowym meczem z LKS-em Moderówka, nasz zespół pokonał LKS Czeluśnicę 2-0, będąc przez cały mecz zespołem lepszym, szybciej operującym piłką i mającym kilka szans na podwyższenie rezultatu.

Mimo dominacji, pierwsza bramka padła dopiero w drugich 45 minutach. Na strzał z dystansu zdecydował się Bartosz Klich i tuż przy lewym słupku umieścił piłkę w siatce. Druga bramka padła po akcji lewą stroną boiska. Na strzał zdecydował się Karol Klich i gdy wydawało się, że bramkarz gości łatwo złapie piłkę, ta po jego błędzie znalazła się pod nogami Łukasza Lewickiego i ten pewnym strzałem ustalił wynik meczu.

W naszym zespole z różnych względów zabrakło kilku kluczowych piłkarzy: Mateusza Jurczyka, Sławomira Chopiaka, Przemysława Młynarczyka, Konrada Pęcaka, Marcina Walczyka, Mirosława Fornala i Konrada Kozioła. Mimo tego zmiennicy pokazali się z dobrej strony i z pewnością dali wiele do myślenia trenerowi, co do składu na inauguracje ligi.

W przyszłym tygodniu, nasz zespół trenuje we wtorek(18:30) i czwartek. W niedziele natomiast pierwszy mecz ligowy, a przeciwnikiem będzie LKS Moderówka(mecz wyjazdowy, niedziela 11).

autor: ~kibic 2014-08-07 10:29:00

avatar Na wyjazd do moderówki będzie bus czy autobus?

autor: ~anonim 2014-08-07 16:29:53

avatar beda rowery