START RYMANÓW : WISŁOKA - ZAPOWIEDŹ

• autor: Roman, 2014-04-10 09:57

:

W najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 czeka nas mecz z serii "o sześć punktów". Wisłoka jedzie do Rymanowa, by zmierzyć się z miejscowym Startem.

Obydwie drużyny przystąpią do meczu z nożem na gardle, bowiem strata punktów w tym meczu dla Rymanowa znaczyła będzie zbliżenie się do strefy spadkowej, dla Wisłoki natomiast porażka lub remis sprawi, że zwiększy się różnica punktowa do bezpiecznych pozycji.

Piłkarze rozpoczną mecz w zgoła różnych nastrojach. Nasz zespół po efektownej wygranej nad Naftą Jedlicze, będzie chciał udowodnić, że jest w dobrej formie. Dodatkową mobilizacją dla piłkarzy Wisłoki, będzie chęć poprawy fatalnego bilansu meczy wyjazdowych.

Start przegrał w ostatniej kolejce aż 0:4 z Iwonką Iwonicz, co na pewno odbiło się na sportowym morale zawodników.

W rundzie jesiennej w meczu rozgrywanym w Nowym Żmigrodzie Wisłoka pokonała niedzielnego rywala 4:2, a samo spotkanie zostało wybrane przez kibiców meczem roku 2013. Przypomnijmy, że Wisłoka w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza Bazana (między słupkami stanął Kurczaba), oraz przegrywając już 0:2, zdołała w spaniały sposób odwrócić losy meczu ostatecznie wygrywając 4:2.

A tak Wisłoka prezentowała się na boisku Rymanowa w ostatnich spotkaniach:

2007/2008 2:0
2008/2009 1:0
2009/2010 2:1

Jak widać, nasza drużyna potrafi wygrywać na boisku Startu. W trzech ostatnich meczach Wisłoka w Rymanowie nie straciła nawet punktu. Miejmy nadzieję, że również w niedzielę nasi zawodnicy przywiozą z Rymanowa komplet.

Ewentualna wygrana w niedzielę, stawia nas w bardzo komfortowej sytuacji, bowiem w kolejce przedświątecznej Wisłoka otrzyma walkowera za mecz z Baligrodem, a nasi zawodnicy i trener w dobrych nastrojach spędzą święta.

W niedzielnym meczu na boisku nie zobaczymy niestety dwóch bardzo ważnych zawodników. W dalszym ciągu z kontuzją zmaga się nasz kapitan Konrad Pęcak, w dodatku poważnego urazu nabawił się przed meczem z Naftą Bartosz Klich. Obaj piłkarze będą do dyspozycji trenera dopiero na mecz z Przełomem Besko.
Ostatni mecz pokazał jednak, że mamy wyrównana drużynę, której ewentualne ubytki kadrowe, mogą zostać zrekompensowane w stu procentach przez grę zmienników.

Przypuszczalny skład Wisłoki: R. Kmiecik - Chopiak, Baran, K. Klich, Fornal - Kurczaba, Wierdak, Cyran, Grzywacz - Walczyk, Tłuściak

autor: ~kibic 2014-04-10 10:32:21

avatar Będzie autobus na mecz? To kilka chętnych osób na mecz na pewno się znajdzie

autor: darroman 2014-04-10 11:59:36

Profil darroman w Futbolowo NIE MA PRZEWIDZIANEGO AUTOBUSU DO RYMANOWA.