Pierwsze wiosenne punkty

• autor: darroman, 2017-03-20 13:57

W meczu zaległej kolejki pokonaliśmy wczoraj faworyzowany zespół LKS Czeluśnica 2:1 (0:1).

Gole dla Wisłoki zdobyli Jakub Cyran i Sławomir Chopiak.

Mieczysław Tomkiewicz nowym trenerem

• autor: kswislokanz, 2017-02-08 18:43

W rundzie wiosennej na ławce trenerskiej nie zobaczymy już Stanisława Nowaka, którego na stanowisku trenera zastąpi Mieczysław Tomkiewicz, który w przeszłości prowadził m.in Zamczysko Mrukowa czy LKS Głowienkę.

Stanisławowi dziękujemy za dotychczasową pracę z naszym zespołem i życzymy powodzenia w dalszej trenerskiej przygodzie, natomiast nowemu trenerowi życzymy dużo wytrwałości i powodzenia w nowych barwach.

Start ligi

• autor: kswislokanz, 2017-02-08 18:38

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że początek rundy wiosennej zaplanowano na 19.03.2017.

Tego dnia odbędzie się ostatnia kolejka rundy jesiennej, która z powodu fatalnych warunków atmosferycznych przesunięta została na początek rundy wiosennej. Na własnym boisku podejmiemy więc LKS Czeluśnica.

Informacja dla kibiców

• autor: kswislokanz, 2016-09-17 12:16

Na jutrzejszy mecz pomiędzy Karpatami II Krosno, a Wisłoką Nowy Żmigród udajemy się autobusem. W związku z tym, Zarząd Klubu informuję, że jest możliwość udania się na mecz wraz z zawodnikami.

Koszt takiego wyjazdu to symboliczne 5 zł. Wyjazd planowany jest na godzinę 9:20, dlatego wszystkich chętnych prosimy o punktualne przybycie. W razie ewentualnych rezerwacji miejsc, prosimy o kontakt z Zarządem Klubu.